ANTIKVARIÁTY.CZ

Antikvariát Arco Antikvariát Bělehradská Antikvariát Dobrá kniha
UŽ JSTE SI NÁS NAŠLI NA FACEBOOKU??? pro naše přátele připravujeme na jaro speciální akce, tak neváhejte, link je vpravo od nabídky.
Naše antikvariáty | Nabídněte nám | Obchodní podmínky | Kniha přání a stížností | Kontakty | Odkazy | Obsah košíku 
Language
česky english deutsch
Hledání v katalogu
Hledej ve všem:
Řadit výsledek podle:
 
Rozšířené hledání >
Taťána Kubátová - Železný Brod

Železný Brod  

Taťána Kubátová, Vyšehrad, Praha, 1946, velmi dobrý stav, orig. sešit, obálka mírně ušpiněná a odřená, čb fotografie, 17 stran, Místopis, prodejna: Bělehradská
Cena: 60,- Kč

Železný Brod  

Taťána Kubátová, Vyšehrad, Praha, 1946, velmi dobrý stav, orig. sešit, obálka mírně ušpiněná a odřená, čb fotografie, 17 stran, Místopis, prodejna: Bělehradská Cena: 60,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Jiří Čarek - Sv. Mikuláš pod Vraclaví

Sv. Mikuláš pod Vraclaví  

Jiří Čarek, Vyšehrad, Praha, 1946, velmi dobrý stav, orig. sešit, obálka mírně ušpiněná, zažloutlé listy, čb fotografie, 12 stran, Místopis, prodejna: Bělehradská
Cena: 40,- Kč

Sv. Mikuláš pod Vraclaví  

Jiří Čarek, Vyšehrad, Praha, 1946, velmi dobrý stav, orig. sešit, obálka mírně ušpiněná, zažloutlé listy, čb fotografie, 12 stran, Místopis, prodejna: Bělehradská Cena: 40,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Vladimír Denkstein - Katedrální chrám sv. Mikuláše v Českých Budějovicích

Katedrální chrám sv. Mikuláše v Českých Budějovicích  

Vladimír Denkstein, Vyšehrad, Praha, 1948, velmi dobrý stav, orig. brož, obálka mírně ušpiněná a odřená, obsahuje čb fotografie, 2. vydání, 23 stran, Místopis, prodejna: Bělehradská
Cena: 40,- Kč

Katedrální chrám sv. Mikuláše v Českých Budějovicích  

Vladimír Denkstein, Vyšehrad, Praha, 1948, velmi dobrý stav, orig. brož, obálka mírně ušpiněná a odřená, obsahuje čb fotografie, 2. vydání, 23 stran, Místopis, prodejna: Bělehradská Cena: 40,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Vítězslav Nezval - Manon Lescaut

Manon Lescaut  

Hra o sedmi obrazech podle románu Abbé Prévosta
Vítězslav Nezval, Československý spisovatel, Praha, 1977, velmi dobrý stav, přebal je mírně zažloutlý, zašpiněný, drobné oděrky v okrajích, lehce nažloutlé listy, orig. celopl. vazba s přebalem, ilustrace-V. Sychra, typografie-O. Hlavsa, 232 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Arco
Cena: 60,- Kč

Manon Lescaut  

Hra o sedmi obrazech podle románu Abbé Prévosta
Vítězslav Nezval, Československý spisovatel, Praha, 1977, velmi dobrý stav, přebal je mírně zažloutlý, zašpiněný, drobné oděrky v okrajích, lehce nažloutlé listy, orig. celopl. vazba s přebalem, ilustrace-V. Sychra, typografie-O. Hlavsa, 232 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Arco Cena: 60,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Věra Černá - Rokycany

Rokycany  

Věra Černá, Vyšehrad, Praha, 1947, velmi dobrý stav, orig. brož, obálka mírně ušpiněná a odřená, rozlepená vazba, čb fotografie, 40 stran, Místopis, prodejna: Bělehradská
Cena: 40,- Kč

Rokycany  

Věra Černá, Vyšehrad, Praha, 1947, velmi dobrý stav, orig. brož, obálka mírně ušpiněná a odřená, rozlepená vazba, čb fotografie, 40 stran, Místopis, prodejna: Bělehradská Cena: 40,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Francesso Petrarca - Listy velkým i malým tohoto světa

Listy velkým i malým tohoto světa  

výbor z korespondence
Francesso Petrarca, nakladatelství Odeon, Praha, 1974, velmi dobrý stav, nažloutlé listy, celoplátěná vazba bez přebalu, první vydání, 295 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Arco
Cena: 60,- Kč

Listy velkým i malým tohoto světa  

výbor z korespondence
Francesso Petrarca, nakladatelství Odeon, Praha, 1974, velmi dobrý stav, nažloutlé listy, celoplátěná vazba bez přebalu, první vydání, 295 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Arco Cena: 60,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Jules Verne - Tajemný hrad v Karpatech

Tajemný hrad v Karpatech  

edice Podivuhodné cesty, sv. 28
Jules Verne, Albatros, Praha, 1979, velmi dobrý stav, přebal knihy mírně zašpiněný, v okrajích trhliny - podlepeno, vazba mírně zašpiněná, předsádky nažloutlé, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 2. vydání, původní ilustrace L. Benetta, 136 stran, Detektivní příběhy, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 200,- Kč

Tajemný hrad v Karpatech  

edice Podivuhodné cesty, sv. 28
Jules Verne, Albatros, Praha, 1979, velmi dobrý stav, přebal knihy mírně zašpiněný, v okrajích trhliny - podlepeno, vazba mírně zašpiněná, předsádky nažloutlé, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 2. vydání, původní ilustrace L. Benetta, 136 stran, Detektivní příběhy, prodejna: Dobrá kniha Cena: 200,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Erich von Däniken - Prorok minulosti

Prorok minulosti  

Riskantní myšlenky o všudypřítomnosti mimozemšťanů
Erich von Däniken, Naše vojsko, Praha, 2001, velmi dobrý stav, lehoulince odřené rohy, orig. brož, četná čb. vyobrazení, 220 stran, Společenské vědy, prodejna: Arco
Cena: 40,- Kč

Prorok minulosti  

Riskantní myšlenky o všudypřítomnosti mimozemšťanů
Erich von Däniken, Naše vojsko, Praha, 2001, velmi dobrý stav, lehoulince odřené rohy, orig. brož, četná čb. vyobrazení, 220 stran, Společenské vědy, prodejna: Arco Cena: 40,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Jiří Pištora - Mezery v paměti

Mezery v paměti  

1966-1970
Jiří Pištora, Rozmluvy, Londýn, 1984, velmi dobrý stav, hřbet mírně vybledlý, brož, 1. vydání, edice Kra - sv. 1., ilustrace - J. Brychta, 90 stran, Exil, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 240,- Kč

Mezery v paměti  

1966-1970
Jiří Pištora, Rozmluvy, Londýn, 1984, velmi dobrý stav, hřbet mírně vybledlý, brož, 1. vydání, edice Kra - sv. 1., ilustrace - J. Brychta, 90 stran, Exil, prodejna: Dobrá kniha Cena: 240,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Franz Werfel - Zbožnost

Zbožnost  

II. díl
Franz Werfel, Sfinx B. Janda, Praha, 1931, dobrý stav, přebal knihy nažloutlý, v okrajích nalomený a potrhaný - podlepeno matnou lepenkou, vazba mírně zašpiněná, předsádky stářím skvrnité, listy nažloutlé, orig. celoplátěná vazba s přebalem, edice Pyramda - sv. 13, 320 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 200,- Kč

Zbožnost  

II. díl
Franz Werfel, Sfinx B. Janda, Praha, 1931, dobrý stav, přebal knihy nažloutlý, v okrajích nalomený a potrhaný - podlepeno matnou lepenkou, vazba mírně zašpiněná, předsádky stářím skvrnité, listy nažloutlé, orig. celoplátěná vazba s přebalem, edice Pyramda - sv. 13, 320 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 200,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Iljás bin Júsuf Nizámi - Sedm princezen

Sedm princezen  

edice Nesmrtelní, sv. xxx
Iljás bin Júsuf Nizámi, Družstevní práce, Praha, 1943, velmi dobrý stav, přebal potrhaný - podlepeno, mírně zašpiněný, hřbet vazby zažloutlý, rohy mírně ohnuté a odřené, orig. poloplátěná vazba s přebalem, 1. vydání, vyzdobeno 16 původními kamenorytinami se sedmibarevnou litografií na zvláštních přílohách spolu s vazbou a přebalem - ilustroval Václav Fiala, 256 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 150,- Kč

Sedm princezen  

edice Nesmrtelní, sv. xxx
Iljás bin Júsuf Nizámi, Družstevní práce, Praha, 1943, velmi dobrý stav, přebal potrhaný - podlepeno, mírně zašpiněný, hřbet vazby zažloutlý, rohy mírně ohnuté a odřené, orig. poloplátěná vazba s přebalem, 1. vydání, vyzdobeno 16 původními kamenorytinami se sedmibarevnou litografií na zvláštních přílohách spolu s vazbou a přebalem - ilustroval Václav Fiala, 256 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Dobrá kniha Cena: 150,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Alois Musil - Za mrtvým mořem

Za mrtvým mořem  

Alois Musil, neuvedeno, 1931, dobrý stav, desky knihy hodně zašpiněné, listy nažloutlé, tit. strana mírně zašpiněná, ořízka zašpiněná, chybí přebal!, orig. celoplátěná vazba, černobílé fotografie, vložena Ex Libris - D. Hála František, 436 + přílohy stran, Cestopisy, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 200,- Kč

Za mrtvým mořem  

Alois Musil, neuvedeno, 1931, dobrý stav, desky knihy hodně zašpiněné, listy nažloutlé, tit. strana mírně zašpiněná, ořízka zašpiněná, chybí přebal!, orig. celoplátěná vazba, černobílé fotografie, vložena Ex Libris - D. Hála František, 436 + přílohy stran, Cestopisy, prodejna: Dobrá kniha Cena: 200,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Karel V. Rais - Doma

Doma  

Verše, vzpomínky a povídky
Karel V. Rais, Vyšehrad, Praha, 1949, velmi dobrý stav, přebal knihy mírně zašpiněný, stářím lehce skvrnitý, drobné trhliny v okraji - podlepeno, horní okraj desek mírně vybledlý, předsádky nažloutlé, lehce skvrnité, orig. poloplátěná vazba s přebalem, 3. vydání, ilustrace - Mikoláš Aleš, 148 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 100,- Kč

Doma  

Verše, vzpomínky a povídky
Karel V. Rais, Vyšehrad, Praha, 1949, velmi dobrý stav, přebal knihy mírně zašpiněný, stářím lehce skvrnitý, drobné trhliny v okraji - podlepeno, horní okraj desek mírně vybledlý, předsádky nažloutlé, lehce skvrnité, orig. poloplátěná vazba s přebalem, 3. vydání, ilustrace - Mikoláš Aleš, 148 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Dobrá kniha Cena: 100,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Jan Neruda - Vším jsem byl rád!

Vším jsem byl rád!  

Klub přátel poezie
Jan Neruda, Československý spisovatel, Praha, 1965, velmi dobrý stav, nažloutlé listy i přebal, ten je mírně ušpiněný, při spodním okraji má trhlinku, při horním okraji je pomačkaný, orig. celoplátěná vazba s papír. přebalem, obsahuje čb. ilustrace, první vydání, 144 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 80,- Kč

Vším jsem byl rád!  

Klub přátel poezie
Jan Neruda, Československý spisovatel, Praha, 1965, velmi dobrý stav, nažloutlé listy i přebal, ten je mírně ušpiněný, při spodním okraji má trhlinku, při horním okraji je pomačkaný, orig. celoplátěná vazba s papír. přebalem, obsahuje čb. ilustrace, první vydání, 144 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Externí sklad Arco Cena: 80,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Sláva Beneš - Klostermannova Šumava

Klostermannova Šumava  

200 barevných fotografií
Sláva Beneš, Západočeské nakladatelství, 1988, velmi dobrý stav, přebal knihy mírně zašpiněný, v horním okraji politý a ohnutý, trhlinka v rohu podlepena, okraje vazby nepatrně odřené, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 1. vydání, fotografie Slávy Vaneše doprovázené textem Karla Klostermanna, formát A4, 160 + přílohy stran, Místopis, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 80,- Kč

Klostermannova Šumava  

200 barevných fotografií
Sláva Beneš, Západočeské nakladatelství, 1988, velmi dobrý stav, přebal knihy mírně zašpiněný, v horním okraji politý a ohnutý, trhlinka v rohu podlepena, okraje vazby nepatrně odřené, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 1. vydání, fotografie Slávy Vaneše doprovázené textem Karla Klostermanna, formát A4, 160 + přílohy stran, Místopis, prodejna: Dobrá kniha Cena: 80,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
 - Přerušený ráj

Přerušený ráj  

Moderní italská poezie
Československý spisovatel, Praha, 1967, velmi dobrý stav, nažloutlé listy i přebal, orig. celoplátěná vazba s papír. přebalem, obsahuje 16 stran příloh, první vydání, 128 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 100,- Kč

Přerušený ráj  

Moderní italská poezie
Československý spisovatel, Praha, 1967, velmi dobrý stav, nažloutlé listy i přebal, orig. celoplátěná vazba s papír. přebalem, obsahuje 16 stran příloh, první vydání, 128 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Externí sklad Arco Cena: 100,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund - Přes Kordillery

Přes Kordillery  

Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund, Naše vojsko, Praha, 1959, velmi dobrý stav, nažloutlé listy, přebal je lehce ušpiněný, při krajích místy drobné oděrky, orig. celoplátěná vazba s papír. přebalem, obsahuje množství fotografií, vydání druhé v NV první, 310 stran, Cestopisy, prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 200,- Kč

Přes Kordillery  

Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund, Naše vojsko, Praha, 1959, velmi dobrý stav, nažloutlé listy, přebal je lehce ušpiněný, při krajích místy drobné oděrky, orig. celoplátěná vazba s papír. přebalem, obsahuje množství fotografií, vydání druhé v NV první, 310 stran, Cestopisy, prodejna: Externí sklad Arco Cena: 200,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Alexandr Grin - Cesta nikam

Cesta nikam  

Karavana, svazek č. 16
Alexandr Grin, SNDK, Praha, 1968, velmi dobrý stav, odřené rohy a hřbet, lehce zažloutlé listy, orig. sešit, ilustroval Karel Teissig, 80 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco
Cena: 30,- Kč

Cesta nikam  

Karavana, svazek č. 16
Alexandr Grin, SNDK, Praha, 1968, velmi dobrý stav, odřené rohy a hřbet, lehce zažloutlé listy, orig. sešit, ilustroval Karel Teissig, 80 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco Cena: 30,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
André Malraux - Lidský úděl

Lidský úděl  

edice Živé knihy - A, sv. 120 (ročník XIII.., sv. 1.)
André Malraux, Družstevní práce, Praha, 1935, dobrý stav, přebal knihy značně potrhaný - podlepeno matnou lepenkou, místy odtržené okraje přebalu - přelepeno, hřbet zažloutlý, vazba v okrajích mírně zašpiněná, předsádky zažloutlé, místy stářím skvrnité, ořízka též lehce skvrnitá, orig. celoplátěná vazba s přebalem, obálka - K. Teige, 376 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 250,- Kč

Lidský úděl  

edice Živé knihy - A, sv. 120 (ročník XIII.., sv. 1.)
André Malraux, Družstevní práce, Praha, 1935, dobrý stav, přebal knihy značně potrhaný - podlepeno matnou lepenkou, místy odtržené okraje přebalu - přelepeno, hřbet zažloutlý, vazba v okrajích mírně zašpiněná, předsádky zažloutlé, místy stářím skvrnité, ořízka též lehce skvrnitá, orig. celoplátěná vazba s přebalem, obálka - K. Teige, 376 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 250,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Alberto Vojtěch Frič - Strýček Indián

Strýček Indián  

Karavana
Alberto Vojtěch Frič, SNDK, Praha, 1968, velmi dobrý stav, lehce odřené rohy a hřbet, orig. časopis, 66 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco
Cena: 80,- Kč

Strýček Indián  

Karavana
Alberto Vojtěch Frič, SNDK, Praha, 1968, velmi dobrý stav, lehce odřené rohy a hřbet, orig. časopis, 66 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco Cena: 80,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Robert Jungk - Paprsky z popela

Paprsky z popela  

Edice Kolumbus
Robert Jungk, Mladá fronta, Praha, 1964, velmi dobrý stav, zažloutlé listy, lehce odřené růžky přebalu, orig. celoplátěná vazba s papír. přebalem, překlad Josef Čermák, obsahuje čb. fotografie, první vydání, 294 stran, Historie, prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 60,- Kč

Paprsky z popela  

Edice Kolumbus
Robert Jungk, Mladá fronta, Praha, 1964, velmi dobrý stav, zažloutlé listy, lehce odřené růžky přebalu, orig. celoplátěná vazba s papír. přebalem, překlad Josef Čermák, obsahuje čb. fotografie, první vydání, 294 stran, Historie, prodejna: Externí sklad Arco Cena: 60,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Vojtěch Cach - Náklad do Hamburku

Náklad do Hamburku  

Karavana, svazek č. 14
Vojtěch Cach, SNDK, Praha, 1968, velmi dobrý stav, obálka je odřená, při spodní straně hřbetu mírně natržená, lehce zašpiněná nažloutlé listy, orig. sešit, ilustroval Jaroslav Baumbruck, 80 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco
Cena: 40,- Kč

Náklad do Hamburku  

Karavana, svazek č. 14
Vojtěch Cach, SNDK, Praha, 1968, velmi dobrý stav, obálka je odřená, při spodní straně hřbetu mírně natržená, lehce zašpiněná nažloutlé listy, orig. sešit, ilustroval Jaroslav Baumbruck, 80 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco Cena: 40,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
J. S. Šklovskij - Milióny cizích světů

Milióny cizích světů  

Edice Kolumbus
J. S. Šklovskij, Mladá fronta, Praha, 1964, velmi dobrý stav, zažloutlé listy i přebal, ten má při horním okraji drobnou trhlinku, nepatrně odřené hrany, orig. celoplátěná vazba s papír. přebalem, překlad Jana Strnadová, první vydání, 332 stran, Přírodní vědy, prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 60,- Kč

Milióny cizích světů  

Edice Kolumbus
J. S. Šklovskij, Mladá fronta, Praha, 1964, velmi dobrý stav, zažloutlé listy i přebal, ten má při horním okraji drobnou trhlinku, nepatrně odřené hrany, orig. celoplátěná vazba s papír. přebalem, překlad Jana Strnadová, první vydání, 332 stran, Přírodní vědy, prodejna: Externí sklad Arco Cena: 60,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
A.Sova - Lvův román

Lvův román  

obrázky Al.Kalvoda
A.Sova, Hejda-Tuček, velmi dobrý stav, zaqžloutlé listy na titulu vpis, odřené rohy a hřbet, celoplátěná vazba, 328 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Arco
Cena: 150,- Kč

Lvův román  

obrázky Al.Kalvoda
A.Sova, Hejda-Tuček, velmi dobrý stav, zaqžloutlé listy na titulu vpis, odřené rohy a hřbet, celoplátěná vazba, 328 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Arco Cena: 150,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Friendrich Herzfeld - Musica nova

Musica nova  

Friendrich Herzfeld, Mladá fronta, Praha, 1966, velmi dobrý stav, nažloutlé listy i přebal, ten je mírně ušpiněný, orig. celoplátná vazba s papír. přebalem, překlad Bohumil Černík, obsahuje čb. fotografie, ilustrace, 466 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 60,- Kč

Musica nova  

Friendrich Herzfeld, Mladá fronta, Praha, 1966, velmi dobrý stav, nažloutlé listy i přebal, ten je mírně ušpiněný, orig. celoplátná vazba s papír. přebalem, překlad Bohumil Černík, obsahuje čb. fotografie, ilustrace, 466 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Externí sklad Arco Cena: 60,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
strana 1 z 1833       << | < | > |  >>