Language
česky english deutsch
starší přírůstky
 -

V městečku  

Charles Louis Philippe, Symposion, Praha, 1926, velmi dobrý stav, mírně rozlepená vazba, celopl. vazba, dřevoryty Jan Rambousek , 102 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 800,- Kč Přidat do košíku

 -

Junák  

Týdeník junácké mládeže, ročník 29., 1- 47
red. Jiří Lapáček - Jasan, Melantrich, Praha, 1946 - 47, velmi dobrý stav, poloplátěná vazba, poškozená a zašpiněná, listy zažloutlé, obsahuje četná vyobrazení v textu, 47 vevázaných čísel časopisu, list 325-6 roztržený, 712 stran, Časopisy, prodejna: Bělehradská Cena: 450,- Kč Přidat do košíku

 -

Na parníku v Atlantiku  

přeložil Jaroslav Procházka
W. C. Pryor, Karel Synek, Praha, 1937, velmi dobrý stav, pův. polopl. vazba, stříbrné desky, ty jsou v rozích odřené, obsahuje velké množství čb. fotografií, 122 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 180,- Kč Přidat do košíku

 -

Z kostnických listů Mistra Jana Husi   

V Hodoníně n Moravě, 1938, velmi dobrý stav, pův. složky v karton. obálce, papír. obálka odřená na okrajích, na některých listech jsou drobné skvrny, iniciály nakreslil a typograficky upravil Oldřich Menhart, bibliofilský tisk č. 19, 24 stran, Bibliofilie/Krásné tisky, prodejna: Bělehradská Cena: 300,- Kč Přidat do košíku

 -

Město ve znamení ohně  

Marie Majerová, Československý spisovatel, Praha, 1952, velmi dobrý stav, orig. brož, ta lehce zašpiněná, v krajích nepatrně odřená, poslední list uvolněný, čtyři šestibarevné litografie a jedna kresba C. Bouda, 1. vydání, 63 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 120,- Kč Přidat do košíku

 -

Venuše a Adonis  

William Shakespeare, Pragokocert, 1964, velmi dobrý stav, pův. vazba, + papírové pouzdro, to je lehce zašpiněné a mírně odřené, linoryty - Ota Janeček, 116 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč Přidat do košíku

 -

Písně Petra Bezruče  

Druhé doplněné vydání
Literární kroužek, Chicago, 1911, dobrý stav, pův. brož., obálka zažloutlá, skvrnitá, chybí část hřbetu v dol. části (cca 4cm), na okrajích a na hřbetě mírně potrhaná, v dol. části u hřbetu téměř do poloviny odtržená od hřbetu, v horní části natržená u hřbetu, listy zažloutlé a skvrnité, graf. ilustrace Vojtěch Preissig, 112 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 1800,- Kč Přidat do košíku

 -

Lidové písně z Chodska  

Ludvík Kuba, uspořádala a zpracovala Věra Thořová, Ústav pro etnografii a folkloristiku Akademie věd ČR ve spolupráci s Ministerstvem kultury ČR, Praha, 1995, velmi dobrý stav, pův. lamino vazba s přebalem, ten je v rozích odřený, na okrajích mírně pomačkaný, drobné čb ilustrace, noty, bar. a čb fotogr., bar. mapa Chodska, 1. vydání, náklad 1000 výtisků, 529 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Bělehradská Cena: 300,- Kč Přidat do košíku

 -

Petroniovo Satirikon  

Pokud se zachovalo v rukopise leidenském, bernském a trogirském, obsahující z celého díla zlomky knih XV a XVI a vypravující Příhody Enkolpiovy
Ludvík Bradáč, Praha, 1925, velmi dobrý stav, pův. vazba, desky zažloutlé a mírně zašpiněné, listy otrhané na okrajích a zažloutlé, , 297 stran, Antická knihovna, prodejna: Bělehradská Cena: 400,- Kč Přidat do košíku

 -

Po stopách dětství  

František Kožík, Albatros, Praha, 1979, velmi dobrý stav, pův. obálka se složkami a jednotlivými listy, obálka zažloutlá a trochu zašpiněná, na hřbetu mírně potrhaná a pomačkaná, listy lehce zažloutlé, ilustrace a graf. úprava Zdeněk Mlčoch, na patitulu věnování od Fr. Kožíka, 34 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč Přidat do košíku

 -

Jižní Čechy  

fotografovali Marie a Josef Šechtlovi
Josef Kuthan, Mojmír Horyna, Ivan Muchka, Panorama, Praha, 1982, velmi dobrý stav, pův. vazba s přebalem (ten lehce odřený v krajích), obsahuje 212 čb. a 30 barevných vyobrazení, 3 mapy, 2. upravené vydaní, 326 stran, Místopis, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 100,- Kč Přidat do košíku

 -

Grafik a medailér Karel Zeman  

Neopříliž vážná biografie
Oldřich Klobas, Historické muzeum, Slavkov u Brna, 1998, výborný stav, pův. lamino vazba s přebalem, ten je zašpiněný, na horním okraji lehce pomačkaný, četná vyobrazení, čb a bar. fotografie, , 104 stran, Umění/Architektura, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč Přidat do košíku

 -

Olomouc  

fotografoval Prokop Paul
Ivo Hlobil, Pavel Michna, Milan Togner, Odeon, Praha, 1984, výborný stav, pův. laminovaná vazba, obsahuje četná vyobrazení, cizojazyčné resumé, 1. vydání, 421 stran, Místopis, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 100,- Kč Přidat do košíku

 -

Z Čech do Pompejí  

Příběhy a objevy českých archeologů ve světě
Karel Sklenář, Československý spisovatel, Praha, 1989, velmi dobrý stav, orig. brož (ta lehce pošk.), četná čb. vyobrazení, 1. vydání, 480 stran, Historie, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

 -

Čtení o psychiatrii  

Prof. MUDr. Eugen Vencovský, DrSc., Avicenum, Praha, 1983, velmi dobrý stav, pův. laminovaná vazba (ta lehce pošk. a zašpiněná), obsahuje 40 stran obrazových příloh, 1. vydání, 248 stran, Společenské vědy, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

 -

Mistr Jan Hus  

ilustroval Věnceslav Černý
F. J. Čečetka, Jos. R. Vilímek, Praha, 1927, velmi dobrý stav, pův. celoplátěná ilustrovaná vazba (ta je ve hřbetu a v krajích odřená, listy nažloutlé), 400 stran, Historie, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 200,- Kč Přidat do košíku

 -

Óda na radost  

Friedrich Schiller, Československý spisovatel, Praha, 1980, velmi dobrý stav, pův. vazba s přebalem (ten lehce pošk. a zašpiněný, uvolněná vazba), 1. vydání, 131 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 80,- Kč Přidat do košíku

 -

Dürer  

Karol Hetteš, Tvar, Bratislava, 1953, velmi dobrý stav, pův. vazba s přebalem (ten lehce pošk. a zašpiněný), četná barevná i čb. vyobrazení, 1. vydání, 157 stran, Umění/Architektura, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 80,- Kč Přidat do košíku

 -

Ve stínu středověkých hradů  

Ilustrované dějiny světa sv. 7
Gemini, Praha, 1994, velmi dobrý stav, pův. laminovaná vazba (ta velmi lehce pošk.), obsahuje četná vyobrazení, 672 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

 -

Zápas s nebem - 3 svazky  

Smrtonoš, Podobni bohům, Metla nebes
J. M. Troska, Sfinga, Ostrava, 1992, výborný stav, pův. vazby s přebaly, ilustrace Teodor Rotrekl, 4. vydání, 684 stran, sci-fi, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 200,- Kč Přidat do košíku

 -

Gauguinův život  

Henri Perruchot, NČSVU, Praha, 1968, velmi dobrý stav, pův. vazba s přebalem (ten lehce pošk. a zašpiněný), obsahuje 157 vyobrazení, z toho 4 barevné a 4 pérovky, 1. vydání, 320 stran, Umění/Architektura, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 80,- Kč Přidat do košíku

 -

Všeobecná aesthetika  

Dr. Josef Durdík, I. L. Kober, Praha, 1875, dobrý stav, polokožená převazba (ta je ve hřbetu a v krajích odřená, část hřbetu odtržená, listy nažloutlé a flekaté), 707 stran, Společenské vědy, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 600,- Kč Přidat do košíku

 -

Veselé vyprávění dětem  

Vlasta Burian, Doležal, Červený Kostelec, 1941, velmi dobrý stav, orig. polopl. vazba, desky slabě zašpiněné, po stranáích trochu odřené, rohy mírně naražené, ilustrace V. Kubašta, 6. svazek Doležalových knih pro mládež, náklad 3000 výtisků, 109 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská Cena: 1500,- Kč Přidat do košíku

 -

Der gestiefelte Kater  

und andere Märchen
illustriert von Vojtěch Kubašta, Südwest Verlag, München, 1969, velmi dobrý stav, pův. lamin. vazba, desky jsou lehce zašpiněné, nepatrně odřené rohy, barevné ilustrace, very good condition, sligthly soiled and damaged, sehr gut erhalten, orig. Einband, Deckel leicht schmutzig, Ecken leicht abgeschürft, Farbabbildungen, Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská Cena: 600,- Kč Přidat do košíku

 -

Mrtvé duše  

Nikolaj Vasiljevič Gogol, SNKLHU, Praha, 1955, velmi dobrý stav, pův. vazba s přebalem (ten lehce pošk. a zašpiněný), 384 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 80,- Kč Přidat do košíku