|
Nejaktuálnější přírůstky do katalogu
Knih v našem katalogu: 45803
Datum poslední aktualizace: 21.5. 2012 12:19:41
|
|
strana 1 z 1833
<<
| <
| >
| >>
Řadit podle: data přidání
| ceny
|
Taťána Kubátová,
Vyšehrad, Praha,
1946,
velmi dobrý stav,
orig. sešit, obálka mírně ušpiněná a odřená, čb fotografie,
17 stran,
Místopis,
prodejna: Bělehradská
Cena: 60,- Kč
|
Jiří Čarek,
Vyšehrad, Praha,
1946,
velmi dobrý stav,
orig. sešit, obálka mírně ušpiněná, zažloutlé listy, čb fotografie,
12 stran,
Místopis,
prodejna: Bělehradská
Cena: 40,- Kč
|
Vladimír Denkstein,
Vyšehrad, Praha,
1948,
velmi dobrý stav,
orig. brož, obálka mírně ušpiněná a odřená, obsahuje čb fotografie, 2. vydání,
23 stran,
Místopis,
prodejna: Bělehradská
Cena: 40,- Kč
|
Hra o sedmi obrazech podle románu Abbé Prévosta
Vítězslav Nezval,
Československý spisovatel, Praha,
1977,
velmi dobrý stav, přebal je mírně zažloutlý, zašpiněný, drobné oděrky v okrajích, lehce nažloutlé listy,
orig. celopl. vazba s přebalem, ilustrace-V. Sychra, typografie-O. Hlavsa,
232 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Arco
Cena: 60,- Kč
|
Věra Černá,
Vyšehrad, Praha,
1947,
velmi dobrý stav,
orig. brož, obálka mírně ušpiněná a odřená, rozlepená vazba, čb fotografie,
40 stran,
Místopis,
prodejna: Bělehradská
Cena: 40,- Kč
|
výbor z korespondence
Francesso Petrarca,
nakladatelství Odeon, Praha,
1974,
velmi dobrý stav, nažloutlé listy,
celoplátěná vazba bez přebalu, první vydání,
295 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Arco
Cena: 60,- Kč
|
edice Podivuhodné cesty, sv. 28
Jules Verne,
Albatros, Praha,
1979,
velmi dobrý stav, přebal knihy mírně zašpiněný, v okrajích trhliny - podlepeno, vazba mírně zašpiněná, předsádky nažloutlé,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, 2. vydání, původní ilustrace L. Benetta,
136 stran,
Detektivní příběhy,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 200,- Kč
|
Riskantní myšlenky o všudypřítomnosti mimozemšťanů
Erich von Däniken,
Naše vojsko, Praha,
2001,
velmi dobrý stav, lehoulince odřené rohy,
orig. brož, četná čb. vyobrazení,
220 stran,
Společenské vědy,
prodejna: Arco
Cena: 40,- Kč
|
1966-1970
Jiří Pištora,
Rozmluvy, Londýn,
1984,
velmi dobrý stav, hřbet mírně vybledlý,
brož, 1. vydání, edice Kra - sv. 1., ilustrace - J. Brychta,
90 stran,
Exil,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 240,- Kč
|
II. díl
Franz Werfel,
Sfinx B. Janda, Praha,
1931,
dobrý stav, přebal knihy nažloutlý, v okrajích nalomený a potrhaný - podlepeno matnou lepenkou, vazba mírně zašpiněná, předsádky stářím skvrnité, listy nažloutlé,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, edice Pyramda - sv. 13,
320 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 200,- Kč
|
edice Nesmrtelní, sv. xxx
Iljás bin Júsuf Nizámi,
Družstevní práce, Praha,
1943,
velmi dobrý stav, přebal potrhaný - podlepeno, mírně zašpiněný, hřbet vazby zažloutlý, rohy mírně ohnuté a odřené,
orig. poloplátěná vazba s přebalem, 1. vydání, vyzdobeno 16 původními kamenorytinami se sedmibarevnou litografií na zvláštních přílohách spolu s vazbou a přebalem - ilustroval Václav Fiala,
256 stran,
Pohádky/Dětské,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 150,- Kč
|
Alois Musil,
neuvedeno,
1931,
dobrý stav, desky knihy hodně zašpiněné, listy nažloutlé, tit. strana mírně zašpiněná, ořízka zašpiněná, chybí přebal!,
orig. celoplátěná vazba, černobílé fotografie, vložena Ex Libris - D. Hála František,
436 + přílohy stran,
Cestopisy,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 200,- Kč
|
Verše, vzpomínky a povídky
Karel V. Rais,
Vyšehrad, Praha,
1949,
velmi dobrý stav, přebal knihy mírně zašpiněný, stářím lehce skvrnitý, drobné trhliny v okraji - podlepeno, horní okraj desek mírně vybledlý, předsádky nažloutlé, lehce skvrnité,
orig. poloplátěná vazba s přebalem, 3. vydání, ilustrace - Mikoláš Aleš,
148 stran,
Pohádky/Dětské,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 100,- Kč
|
Klub přátel poezie
Jan Neruda,
Československý spisovatel, Praha,
1965,
velmi dobrý stav, nažloutlé listy i přebal, ten je mírně ušpiněný, při spodním okraji má trhlinku, při horním okraji je pomačkaný,
orig. celoplátěná vazba s papír. přebalem, obsahuje čb. ilustrace, první vydání,
144 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 80,- Kč
|
200 barevných fotografií
Sláva Beneš,
Západočeské nakladatelství,
1988,
velmi dobrý stav, přebal knihy mírně zašpiněný, v horním okraji politý a ohnutý, trhlinka v rohu podlepena, okraje vazby nepatrně odřené,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, 1. vydání, fotografie Slávy Vaneše doprovázené textem Karla Klostermanna, formát A4,
160 + přílohy stran,
Místopis,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 80,- Kč
|
Moderní italská poezie
Československý spisovatel, Praha,
1967,
velmi dobrý stav, nažloutlé listy i přebal,
orig. celoplátěná vazba s papír. přebalem, obsahuje 16 stran příloh, první vydání,
128 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 100,- Kč
|
Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund,
Naše vojsko, Praha,
1959,
velmi dobrý stav, nažloutlé listy, přebal je lehce ušpiněný, při krajích místy drobné oděrky,
orig. celoplátěná vazba s papír. přebalem, obsahuje množství fotografií, vydání druhé v NV první,
310 stran,
Cestopisy,
prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 200,- Kč
|
Karavana, svazek č. 16
Alexandr Grin,
SNDK, Praha,
1968,
velmi dobrý stav, odřené rohy a hřbet, lehce zažloutlé listy,
orig. sešit, ilustroval Karel Teissig,
80 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Arco
Cena: 30,- Kč
|
edice Živé knihy - A, sv. 120 (ročník XIII.., sv. 1.)
André Malraux,
Družstevní práce, Praha,
1935,
dobrý stav, přebal knihy značně potrhaný - podlepeno matnou lepenkou, místy odtržené okraje přebalu - přelepeno, hřbet zažloutlý, vazba v okrajích mírně zašpiněná, předsádky zažloutlé, místy stářím skvrnité, ořízka též lehce skvrnitá,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, obálka - K. Teige,
376 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 250,- Kč
|
Karavana
Alberto Vojtěch Frič,
SNDK, Praha,
1968,
velmi dobrý stav, lehce odřené rohy a hřbet,
orig. časopis,
66 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Arco
Cena: 80,- Kč
|
Edice Kolumbus
Robert Jungk,
Mladá fronta, Praha,
1964,
velmi dobrý stav, zažloutlé listy, lehce odřené růžky přebalu,
orig. celoplátěná vazba s papír. přebalem, překlad Josef Čermák, obsahuje čb. fotografie, první vydání,
294 stran,
Historie,
prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 60,- Kč
|
Karavana, svazek č. 14
Vojtěch Cach,
SNDK, Praha,
1968,
velmi dobrý stav, obálka je odřená, při spodní straně hřbetu mírně natržená, lehce zašpiněná nažloutlé listy,
orig. sešit, ilustroval Jaroslav Baumbruck,
80 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Arco
Cena: 40,- Kč
|
Edice Kolumbus
J. S. Šklovskij,
Mladá fronta, Praha,
1964,
velmi dobrý stav, zažloutlé listy i přebal, ten má při horním okraji drobnou trhlinku, nepatrně odřené hrany,
orig. celoplátěná vazba s papír. přebalem, překlad Jana Strnadová, první vydání,
332 stran,
Přírodní vědy,
prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 60,- Kč
|
obrázky Al.Kalvoda
A.Sova,
Hejda-Tuček,
velmi dobrý stav, zaqžloutlé listy na titulu vpis, odřené rohy a hřbet,
celoplátěná vazba,
328 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Arco
Cena: 150,- Kč
|
Friendrich Herzfeld,
Mladá fronta, Praha,
1966,
velmi dobrý stav, nažloutlé listy i přebal, ten je mírně ušpiněný,
orig. celoplátná vazba s papír. přebalem, překlad Bohumil Černík, obsahuje čb. fotografie, ilustrace,
466 stran,
Divadlo/Tanec/Hudba,
prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 60,- Kč
|
strana 1 z 1833
<<
| <
| >
| >>
|
|