|
Nejaktuálnější přírůstky do katalogu
Knih v našem katalogu: 42804
Datum poslední aktualizace: 3.9. 2010 16:34:46
|
|
starší přírůstky >
|
konvolut 33 čísel
Mladá fronta, Praha,
1969-1970,
velmi dobrý stav,
pův. sešity, velice zachovalé, vloženy v pap. deskách, některé sešity mají jen lehce odřené hřbety, obsahují četné čb. a barevné fotografie a obrázky, některé obálky Z. Burian,
Časopisy,
prodejna: Bělehradská
Cena: 600,- Kč
|
International journal for graphic and applied art
Amstut&Herdeg Zurich,
1950,
velmi dobrý stav,
poloplátěná vazba,
Umění/Architektura,
prodejna: Bělehradská
Cena: 800,- Kč
|
humoristický týdemmík obrázkový
redaktor: J. Štolba,
J. Otto, Praha,
1874,
dobrý stav,
dobová polokožená, zlacená vazba, ročník I., 237 xylografických vyobrazení, kompletní ročník,
Časopisy,
prodejna: Bělehradská
Cena: 500,- Kč
|
čtení o moderním sochařství s historickým prologem
Igor Zhoř,
Mladá fronta, Praha,
1967,
velmi dobrý stav,
celoplátěná vazba, lesklý papírový přebal, 64 stran obr. příloh,
104 stran,
Umění/Architektura,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 1200,- Kč
|
Obraz města a jeho veřejného života v druhé polovici devatenáctého století podle původních fotografií
Zdeněk Wirth,
J. Otto, Praha,
1942,
dobrý stav,
orig. vazba s přebalem, ten potrhaný na okrajích, ušpiněný a na přední straně poškozený (slepený lepicí páskou), obsahuje 494 reprodukcí, z nich 9 na tónových tabulích a 2 na skládacích přílohách, graf. úprava Rudolf Hála, vazba a obal Josef Solar,
Fotografie/Film,
prodejna: Bělehradská
Cena: 1800,- Kč
|
ilustrace-A. Scheiner
verše - Marta Voleská,
Gustav Voleský, Praha,
velmi dobrý stav, desky jsou v okrajích mírně odřené, lehce nažloutlé, nepatrně zašpiněné, poškrábané, obálka nažloutlá, lehce zašpiněná, listy též, do poloviny sešitu vprostřed přehnuto,
orig. sešit vevázaný v polopl. deskách (lehce rozvolněno),
128 stran,
Pohádky/Dětské,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 1200,- Kč
|
Marta Voleská,
Gustav Voleský, Praha,
nepříliš dobrý stav, zašpiněná vazba - skvrny a odřená místa, odřené hrany, svázané složky vypadlé z vazby,
orig. polopl. ilustrovaná vazba, celostr. ilustr. - Artuš Scheiner,
10 stran,
Pohádky/Dětské,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 850,- Kč
|
kolektiv autorů pod vedením Antonína Zangera,
Nakladatelství dopravy a spojů, Praha,
1965,
dobrý stav,
pův.lamin. vazba, ta je lehce zašpiněná a zažloutlá, listy jsou na krajích silně zažloutlé, 1. vydání, obsahuje 321 obrázků a barevnou mapu,
391 stran,
Technika,
prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč
|
Hauffovy pohádky
Wilhelm Hauff,
Melantrich, Praha,
1941,
dobrý stav, zaprášená, lehce prohnuté desky, přebal odřený v hranách - v zadní části poškozený více, část vytržena,
orig. polopl. vazba s přebalem, barevné ilustrace - Jiří Trnka,
128 stran,
Pohádky/Dětské,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 500,- Kč
|
Novely, črty, aforismy z pozůstalosti
Franz Kafka,
Odeon, Praha,
1991,
velmi dobrý stav,
orig. celopl. vazba s přebalem, ten v dolní části lehce natržený, na okrajích odřený, 2. vydání,
285 stran,
Společenské vědy,
prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč
|
Knihovna české prózy 1945-1985
Jan Kozák,
Československý spisovatel, Praha,
1988,
velmi dobrý stav, jen lehce zašpiněný přebal,
orig. celopl. vazba s přebalem,
424 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
Anatole France,
SNKLU, Praha,
1963,
velmi dobrý stav, jen místy poškozený přebal (odřený na hranách, lehce zašpiněný, místy natržený a podlepený), částečně nažloutlé předsádky,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, obálku a vazbu navrhl Adolf Born, 6. vydání (v SNKLU druhé),
240 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
historická povídka
Vácslav Kliment Klicpera,
Aventinum, Praha,
1924,
velmi dobrý stav, mírně odřená vazba, nažloutlé listy,
orig. celopl. vazba,
112+212 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 80,- Kč
|
William Humphre,
Český spisovatel, Praha,
1996,
velmi dobrý stav,
orig. brož, vlepeno Ex Libris,
288 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
Miloš Křenovský,
Nákladem románového deníčku, Praha,
1933,
celkem dobrý stav, vazba je více zašpiněná, popraskaná a roztřepená v okrajích, listy zažloutlé, skvrnité, vytržen list 15-17,
orig. celopl. vazba,
270 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 40,- Kč
|
Eduard Fiker,
Karel Voleský, Praha,
1935,
velmi dobrý stav, mírně zašpiněná vazba, odřená v okrajích, lehce "naražené" rohy, zažloutlé listy,
orig. celopl. vazba,
224 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 40,- Kč
|
Jak jsem (málem) rozpoutal třetí světovou válku
Brian Callison,
Ivo Železný, Praha,
1995,
velmi dobrý stav,
orig. celopap. vazba, lehce zažloutlý přebal,
176 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
Jackson Gregory,
Sfinx Janda, Praha,
1929,
velmi dobrý stav, prasklé předsádky, lehce rozvolněná vazba, desky mírně odřené, lehce ušpiněno,
pův. celopl. vazba, překlad W. F. Waller,
277 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 130,- Kč
|
edice Klub čtenářů-sv. 376
Bret Harte,
Odeon, Praha,
1975,
velmi dobrý stav, lehce zašpiněný přebal,
orig. celopl. vazba s přebalem,
360 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
I.: Italské listy, Anglické listy, Výlet do Španěl, II.: Obrázky z Holandska, Cesta na sever
Karel Čapek,
Československý spisovatel, Praha,
1980,
velmi dobrý stav, přebaly jsou nažloutlé, mírně zašpiněné, s drobnými oděrkami v okrajích, jen lehce nažloutlé listy,
orig. celopl. vazby s přebalem, edice Spisy Karla Čapka-sv. IV. a V.,
296+312 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 200,- Kč
|
Karel V. Rais,
SNDK, Praha,
1958,
velmi dobrý stav, jen přebal poškozený (na hranách odřený a místy potrhaný a podlepený),
orig. celoplátěná vazba s přebalem, formát A4, ilustroval Adolf Kašpar, 1. vydán v SNDK,
176 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
aneb ryba páchne od hlavy
Zdena Frýbová,
Šulc a spol., Praha,
1992,
velmi dobrý stav, oděrky v rozích obálky, lehce odřené hrany obálky, místy obálka lehce nalomená,
orig. brož, 1. vydání,
438 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 40,- Kč
|
Vladimír Neff,
Československý spisovatel, Praha,
1979,
velmi dobrý stav, přebal na hranách odřený, je ošoupaný a na hřbetu potrhaný a podlepený,
orig. celopl. vazba, ilustrace Karel Müller,
586 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 100,- Kč
|
Knihovna klasiků, spisy Gottfrieda Kellera, sv. 2
Gottfried Keller,
SNKLHU, Praha,
1953,
velmi dobrý stav, lehce vybledlý hřbet vazby, nažloutlý a lehce zašpiněný ochran. obal,
orig. kombinovaná vazba (celoplátěná polepená papír. vrstvou) v ochran. karton. obalu, 1. vydání,
316 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
N. V. Gogol,
Naše vojsko, Praha,
1959,
velmi dobrý stav knihy, přebal je více poškozený - potrhaný, odřený, částečně vyspravený bílými štítky,
orig. celopl. vazba s přebalem,
384 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 80,- Kč
|
|