|
Nejaktuálnější přírůstky do katalogu
Knih v našem katalogu: 38106
Datum poslední aktualizace: 10.3. 2010 18:25:58
|
|
starší přírůstky
|
Charles Louis Philippe,
Symposion, Praha,
1926,
velmi dobrý stav, mírně rozlepená vazba,
celopl. vazba, dřevoryty Jan Rambousek ,
102 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 800,- Kč
|
Týdeník junácké mládeže, ročník 29., 1- 47
red. Jiří Lapáček - Jasan,
Melantrich, Praha,
1946 - 47,
velmi dobrý stav,
poloplátěná vazba, poškozená a zašpiněná, listy zažloutlé, obsahuje četná vyobrazení v textu, 47 vevázaných čísel časopisu, list 325-6 roztržený,
712 stran,
Časopisy,
prodejna: Bělehradská
Cena: 450,- Kč
|
přeložil Jaroslav Procházka
W. C. Pryor,
Karel Synek, Praha,
1937,
velmi dobrý stav,
pův. polopl. vazba, stříbrné desky, ty jsou v rozích odřené, obsahuje velké množství čb. fotografií,
122 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 180,- Kč
|
V Hodoníně n Moravě,
1938,
velmi dobrý stav,
pův. složky v karton. obálce, papír. obálka odřená na okrajích, na některých listech jsou drobné skvrny, iniciály nakreslil a typograficky upravil Oldřich Menhart, bibliofilský tisk č. 19,
24 stran,
Bibliofilie/Krásné tisky,
prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč
|
Marie Majerová,
Československý spisovatel, Praha,
1952,
velmi dobrý stav,
orig. brož, ta lehce zašpiněná, v krajích nepatrně odřená, poslední list uvolněný, čtyři šestibarevné litografie a jedna kresba C. Bouda, 1. vydání,
63 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 120,- Kč
|
William Shakespeare,
Pragokocert,
1964,
velmi dobrý stav,
pův. vazba, + papírové pouzdro, to je lehce zašpiněné a mírně odřené, linoryty - Ota Janeček,
116 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč
|
Druhé doplněné vydání
Literární kroužek, Chicago,
1911,
dobrý stav,
pův. brož., obálka zažloutlá, skvrnitá, chybí část hřbetu v dol. části (cca 4cm), na okrajích a na hřbetě mírně potrhaná, v dol. části u hřbetu téměř do poloviny odtržená od hřbetu, v horní části natržená u hřbetu, listy zažloutlé a skvrnité, graf. ilustrace Vojtěch Preissig,
112 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 1800,- Kč
|
Ludvík Kuba, uspořádala a zpracovala Věra Thořová,
Ústav pro etnografii a folkloristiku Akademie věd ČR ve spolupráci s Ministerstvem kultury ČR, Praha,
1995,
velmi dobrý stav,
pův. lamino vazba s přebalem, ten je v rozích odřený, na okrajích mírně pomačkaný, drobné čb ilustrace, noty, bar. a čb fotogr., bar. mapa Chodska, 1. vydání, náklad 1000 výtisků,
529 stran,
Divadlo/Tanec/Hudba,
prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč
|
Pokud se zachovalo v rukopise leidenském, bernském a trogirském, obsahující z celého díla zlomky knih XV a XVI a vypravující Příhody Enkolpiovy
Ludvík Bradáč, Praha,
1925,
velmi dobrý stav,
pův. vazba, desky zažloutlé a mírně zašpiněné, listy otrhané na okrajích a zažloutlé, ,
297 stran,
Antická knihovna,
prodejna: Bělehradská
Cena: 400,- Kč
|
František Kožík,
Albatros, Praha,
1979,
velmi dobrý stav,
pův. obálka se složkami a jednotlivými listy, obálka zažloutlá a trochu zašpiněná, na hřbetu mírně potrhaná a pomačkaná, listy lehce zažloutlé, ilustrace a graf. úprava Zdeněk Mlčoch, na patitulu věnování od Fr. Kožíka,
34 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč
|
fotografovali Marie a Josef Šechtlovi
Josef Kuthan, Mojmír Horyna, Ivan Muchka,
Panorama, Praha,
1982,
velmi dobrý stav,
pův. vazba s přebalem (ten lehce odřený v krajích), obsahuje 212 čb. a 30 barevných vyobrazení, 3 mapy, 2. upravené vydaní,
326 stran,
Místopis,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 100,- Kč
|
Neopříliž vážná biografie
Oldřich Klobas,
Historické muzeum, Slavkov u Brna,
1998,
výborný stav,
pův. lamino vazba s přebalem, ten je zašpiněný, na horním okraji lehce pomačkaný, četná vyobrazení, čb a bar. fotografie, ,
104 stran,
Umění/Architektura,
prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč
|
fotografoval Prokop Paul
Ivo Hlobil, Pavel Michna, Milan Togner,
Odeon, Praha,
1984,
výborný stav,
pův. laminovaná vazba, obsahuje četná vyobrazení, cizojazyčné resumé, 1. vydání,
421 stran,
Místopis,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 100,- Kč
|
Příběhy a objevy českých archeologů ve světě
Karel Sklenář,
Československý spisovatel, Praha,
1989,
velmi dobrý stav,
orig. brož (ta lehce pošk.), četná čb. vyobrazení, 1. vydání,
480 stran,
Historie,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 60,- Kč
|
Prof. MUDr. Eugen Vencovský, DrSc.,
Avicenum, Praha,
1983,
velmi dobrý stav,
pův. laminovaná vazba (ta lehce pošk. a zašpiněná), obsahuje 40 stran obrazových příloh, 1. vydání,
248 stran,
Společenské vědy,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 60,- Kč
|
ilustroval Věnceslav Černý
F. J. Čečetka,
Jos. R. Vilímek, Praha,
1927,
velmi dobrý stav,
pův. celoplátěná ilustrovaná vazba (ta je ve hřbetu a v krajích odřená, listy nažloutlé),
400 stran,
Historie,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 200,- Kč
|
Friedrich Schiller,
Československý spisovatel, Praha,
1980,
velmi dobrý stav,
pův. vazba s přebalem (ten lehce pošk. a zašpiněný, uvolněná vazba), 1. vydání,
131 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 80,- Kč
|
Karol Hetteš,
Tvar, Bratislava,
1953,
velmi dobrý stav,
pův. vazba s přebalem (ten lehce pošk. a zašpiněný), četná barevná i čb. vyobrazení, 1. vydání,
157 stran,
Umění/Architektura,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 80,- Kč
|
Ilustrované dějiny světa sv. 7
Gemini, Praha,
1994,
velmi dobrý stav,
pův. laminovaná vazba (ta velmi lehce pošk.), obsahuje četná vyobrazení,
672 stran,
Pohádky/Dětské,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 60,- Kč
|
Smrtonoš, Podobni bohům, Metla nebes
J. M. Troska,
Sfinga, Ostrava,
1992,
výborný stav,
pův. vazby s přebaly, ilustrace Teodor Rotrekl, 4. vydání,
684 stran,
sci-fi,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 200,- Kč
|
Henri Perruchot,
NČSVU, Praha,
1968,
velmi dobrý stav,
pův. vazba s přebalem (ten lehce pošk. a zašpiněný), obsahuje 157 vyobrazení, z toho 4 barevné a 4 pérovky, 1. vydání,
320 stran,
Umění/Architektura,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 80,- Kč
|
Dr. Josef Durdík,
I. L. Kober, Praha,
1875,
dobrý stav,
polokožená převazba (ta je ve hřbetu a v krajích odřená, část hřbetu odtržená, listy nažloutlé a flekaté),
707 stran,
Společenské vědy,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 600,- Kč
|
Vlasta Burian,
Doležal, Červený Kostelec,
1941,
velmi dobrý stav,
orig. polopl. vazba, desky slabě zašpiněné, po stranáích trochu odřené, rohy mírně naražené, ilustrace V. Kubašta, 6. svazek Doležalových knih pro mládež, náklad 3000 výtisků,
109 stran,
Pohádky/Dětské,
prodejna: Bělehradská
Cena: 1500,- Kč
|
und andere Märchen
illustriert von Vojtěch Kubašta,
Südwest Verlag, München,
1969,
velmi dobrý stav,
pův. lamin. vazba, desky jsou lehce zašpiněné, nepatrně odřené rohy, barevné ilustrace,
very good condition, sligthly soiled and damaged,
sehr gut erhalten, orig. Einband, Deckel leicht schmutzig, Ecken leicht abgeschürft, Farbabbildungen,
Pohádky/Dětské,
prodejna: Bělehradská
Cena: 600,- Kč
|
Nikolaj Vasiljevič Gogol,
SNKLHU, Praha,
1955,
velmi dobrý stav,
pův. vazba s přebalem (ten lehce pošk. a zašpiněný),
384 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 80,- Kč
|
|