Naše antikvariáty | Nabídněte nám | Obchodní podmínky | Kniha přání a stížností | Kontakty | Odkazy | Obsah košíku 
Language
česky english deutsch
Hledání v katalogu
Hledej ve všem:
Řadit výsledek podle:
 
Rozšířené hledání >
Jan Slezák - Karlštejn, I. díl

Karlštejn, I. díl  

Gotické fresky
Jan Slezák, A. B. Kohout, Praha, 1948, dobrý stav, pův. polopl. vazba s přebalem, ten zašpiněný a v horní části asi 3cm utržený a v krajích taky potrhaný, obálka Jaroslav Šváb, 487 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská
Cena: 80,- Kč

Karlštejn, I. díl  

Gotické fresky
Jan Slezák, A. B. Kohout, Praha, 1948, dobrý stav, pův. polopl. vazba s přebalem, ten zašpiněný a v horní části asi 3cm utržený a v krajích taky potrhaný, obálka Jaroslav Šváb, 487 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 80,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Jean Berton - Lovecké palné zbraně

Lovecké palné zbraně  

Svět zbraní
Jean Berton, REBO Productions, Praha, 1995, velmi dobrý stav, orig. vazba s lamin. přebalem, ten pouze nepatrně ušpiněný na zadní straně a vybledlý na hřbetě, barevné fotografie, přeložila Jitka Matějů, 167 stran, Sport, prodejna: Bělehradská
Cena: 250,- Kč

Lovecké palné zbraně  

Svět zbraní
Jean Berton, REBO Productions, Praha, 1995, velmi dobrý stav, orig. vazba s lamin. přebalem, ten pouze nepatrně ušpiněný na zadní straně a vybledlý na hřbetě, barevné fotografie, přeložila Jitka Matějů, 167 stran, Sport, prodejna: Bělehradská Cena: 250,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
 - Henri Matisse

Henri Matisse  

Melantrich, Praha, 1937, velmi dobrý stav, polopl. převazba, desky mírně zažloutlé a ušpiněné, množství čb. a jedna bar. reprodukce, 30 stran, Umění/Architektura, prodejna: Bělehradská
Cena: 50,- Kč

Henri Matisse  

Melantrich, Praha, 1937, velmi dobrý stav, polopl. převazba, desky mírně zažloutlé a ušpiněné, množství čb. a jedna bar. reprodukce, 30 stran, Umění/Architektura, prodejna: Bělehradská Cena: 50,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Alexandre Dumas - Tři mušketýři

Tři mušketýři  

2 svazky
Alexandre Dumas, Albatros, Praha, 1987, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazby s přebaly, ty jsou nepatrně ušpiněné, na hřbetech nažloutlé, ilustrace Milada Mikulová, překlad a předmluva Jaroslav Janů, 366+348 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská
Cena: 250,- Kč

Tři mušketýři  

2 svazky
Alexandre Dumas, Albatros, Praha, 1987, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazby s přebaly, ty jsou nepatrně ušpiněné, na hřbetech nažloutlé, ilustrace Milada Mikulová, překlad a předmluva Jaroslav Janů, 366+348 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 250,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Jaroslav Fleischmann, Rudolf Linc - Anatomie člověka I a II

Anatomie člověka I a II  

2 svazky
Jaroslav Fleischmann, Rudolf Linc, Státní pedagogické nakl., Praha, 1964, nepříliš dobrý stav, pův. celopl. vazby, druhý díl s igelitovým přebalem, desky prvního dílu silně zašpiněné, odřené, listy nažloutlé, text silně podtrhán a značen tužkou i pastelkou, u druhého dílu podtrhání a poznámky v textu tužkou, ilustroval Bohuslav Kutil, 1. vydání, 571 stran, Přírodní vědy, prodejna: Bělehradská
Cena: 80,- Kč

Anatomie člověka I a II  

2 svazky
Jaroslav Fleischmann, Rudolf Linc, Státní pedagogické nakl., Praha, 1964, nepříliš dobrý stav, pův. celopl. vazby, druhý díl s igelitovým přebalem, desky prvního dílu silně zašpiněné, odřené, listy nažloutlé, text silně podtrhán a značen tužkou i pastelkou, u druhého dílu podtrhání a poznámky v textu tužkou, ilustroval Bohuslav Kutil, 1. vydání, 571 stran, Přírodní vědy, prodejna: Bělehradská Cena: 80,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Karel Černocký - Duševní zdravověda

Duševní zdravověda  

Karel Černocký, Jindřich Těšík, Hranice, 1946, velmi dobrý stav, orig. brož, obálka slabě zašpiněná, po stranách trochu odřená, listy mírně zažloutlé, obálka a grafická úprava J. Nohel, 62 stran, Společenské vědy, prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč

Duševní zdravověda  

Karel Černocký, Jindřich Těšík, Hranice, 1946, velmi dobrý stav, orig. brož, obálka slabě zašpiněná, po stranách trochu odřená, listy mírně zažloutlé, obálka a grafická úprava J. Nohel, 62 stran, Společenské vědy, prodejna: Bělehradská Cena: 100,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Karel May - Vánoce

Vánoce  

Z Krušných hor do hor Skalistých
Karel May, Toužimský a Moravec, Praha, 1997, výborný stav, orig. lamino vazba s přebalem, ilustrace-G. Krum, překlad-Z. Kufnerová, 387 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská
Cena: 120,- Kč

Vánoce  

Z Krušných hor do hor Skalistých
Karel May, Toužimský a Moravec, Praha, 1997, výborný stav, orig. lamino vazba s přebalem, ilustrace-G. Krum, překlad-Z. Kufnerová, 387 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 120,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Josef Augusta - Ztracený svět

Ztracený svět  

Josef Augusta, SPN, Praha, 1968, velmi dobrý stav, orig. lamin. vazba, ta je nepatrněb zašpiněná a zažloutlá, listy zažloutlé, ilustrace a obálka Zdeněk Burian, 7 barevných příloh, 3. vydání (v SPN první), 168 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská
Cena: 160,- Kč

Ztracený svět  

Josef Augusta, SPN, Praha, 1968, velmi dobrý stav, orig. lamin. vazba, ta je nepatrněb zašpiněná a zažloutlá, listy zažloutlé, ilustrace a obálka Zdeněk Burian, 7 barevných příloh, 3. vydání (v SPN první), 168 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 160,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Josef Augusta - Zavátý život

Zavátý život  

Josef Augusta, SPN, Praha, 1976, velmi dobrý stav, orig. karton vazba, ta je nepatrně zašpiněna na hřbetu natržená, ilustroval Zdeněk Burian, 7. vydání, 176 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč

Zavátý život  

Josef Augusta, SPN, Praha, 1976, velmi dobrý stav, orig. karton vazba, ta je nepatrně zašpiněna na hřbetu natržená, ilustroval Zdeněk Burian, 7. vydání, 176 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 150,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Josef Augusta - Zavátý život

Zavátý život  

Josef Augusta, Státní pedagogické nakladatelství, Praha, 1967, velmi dobrý stav, orig. lamino vazba, ta je lehce zažloutlá, 5. vydání, ilustroval zdeněk Burian, 169 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč

Zavátý život  

Josef Augusta, Státní pedagogické nakladatelství, Praha, 1967, velmi dobrý stav, orig. lamino vazba, ta je lehce zažloutlá, 5. vydání, ilustroval zdeněk Burian, 169 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 150,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Josef Augusta - U pravěkých lovců

U pravěkých lovců  

edice Knižnice všeobecného vzdělání mládeže
Josef Augusta, SPN, Praha, 1973, velmi dobrý stav, orig. lamin. vazba, ta je lehce zažloutlá, ilustrace-Z. Burian, 2. vydání, 7 příloh, 160+7 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč

U pravěkých lovců  

edice Knižnice všeobecného vzdělání mládeže
Josef Augusta, SPN, Praha, 1973, velmi dobrý stav, orig. lamin. vazba, ta je lehce zažloutlá, ilustrace-Z. Burian, 2. vydání, 7 příloh, 160+7 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 100,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Eduard Štorch - Zastavený příval

Zastavený příval  

List z počátků našich dějin
Eduard Štorch, Albatros, Praha, 1971, velmi dobrý stav, orig. lamino. vazba, ta je mírně zašpiněná a zažloutlá, ilustrace Zdeněk Burian, druhé vydání, v Albatrosu první, 144 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč

Zastavený příval  

List z počátků našich dějin
Eduard Štorch, Albatros, Praha, 1971, velmi dobrý stav, orig. lamino. vazba, ta je mírně zašpiněná a zažloutlá, ilustrace Zdeněk Burian, druhé vydání, v Albatrosu první, 144 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Rudyard Kipling - Stateční kapitáni

Stateční kapitáni  

překlad Zdeněk Hobzík a Jindřich Kovanda
Rudyard Kipling, Lidové nakladatelství, Praha, 1970, velmi dobrý stav, orig. lamin. vazba, ta je lehce zažloutlá, místy zašpiněná, listy též lehce zažloutlé, ilustrace-Zdeněk Burian, 16 stran příloh, 5. vydání, 132 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč

Stateční kapitáni  

překlad Zdeněk Hobzík a Jindřich Kovanda
Rudyard Kipling, Lidové nakladatelství, Praha, 1970, velmi dobrý stav, orig. lamin. vazba, ta je lehce zažloutlá, místy zašpiněná, listy též lehce zažloutlé, ilustrace-Zdeněk Burian, 16 stran příloh, 5. vydání, 132 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 100,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Upravil František Mík - Pohádky Boženy Němcové

Pohádky Boženy Němcové  

S 98 šestibarevnými i černými obrazy Pavla Černého
Upravil František Mík, J. Hokr, Praha, nepříliš dobrý stav, orig. karton. vazba, převázaný plátěný hřbet, desky ušpiněné a silně odřené, zažloutlé listy , 291 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč

Pohádky Boženy Němcové  

S 98 šestibarevnými i černými obrazy Pavla Černého
Upravil František Mík, J. Hokr, Praha, nepříliš dobrý stav, orig. karton. vazba, převázaný plátěný hřbet, desky ušpiněné a silně odřené, zažloutlé listy , 291 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská Cena: 100,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Vláďa Zíka - Letec nad propastí

Letec nad propastí  

román pro chlapce
Vláďa Zíka, Gustav Volenský, Praha, 1944, velmi dobrý stav, orig. brož, obálka mírně zašpiněná, v krajích odřená, u hřbetu nepatrně natržená, ilustrace a obálka Miloš Novák, 1. vydání, 170 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč

Letec nad propastí  

román pro chlapce
Vláďa Zíka, Gustav Volenský, Praha, 1944, velmi dobrý stav, orig. brož, obálka mírně zašpiněná, v krajích odřená, u hřbetu nepatrně natržená, ilustrace a obálka Miloš Novák, 1. vydání, 170 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Vlastimil Boublík, Otakar Košťál - Líčení ve filmu, na divadle a v televizi

Líčení ve filmu, na divadle a v televizi  

Vlastimil Boublík, Otakar Košťál, Orbis, Praha, 1962, dobrý stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem, ten je mírně zašpiněný, v krajích a na hřbetu odřený a potrhaný, vazba také nepatrně zašpiněná, 44 stran čb fotopříloha, čb vyobrazení v textu, 160 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč

Líčení ve filmu, na divadle a v televizi  

Vlastimil Boublík, Otakar Košťál, Orbis, Praha, 1962, dobrý stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem, ten je mírně zašpiněný, v krajích a na hřbetu odřený a potrhaný, vazba také nepatrně zašpiněná, 44 stran čb fotopříloha, čb vyobrazení v textu, 160 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Josef Lada - O chytré kmotře lišce

O chytré kmotře lišce  

ilustrace autor
Josef Lada, Albatros, Praha, 1981, velmi dobrý stav, orig. lamino vazba, ta je mírně zažloutlá, v rozích odřená, 88 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská
Cena: 80,- Kč

O chytré kmotře lišce  

ilustrace autor
Josef Lada, Albatros, Praha, 1981, velmi dobrý stav, orig. lamino vazba, ta je mírně zažloutlá, v rozích odřená, 88 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská Cena: 80,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Ant. S. Kalina - Krví a železem

Krví a železem  

O dějinách československé revoluce, kniha prvá - Krví a železem dobyto československé samostatnosti
Ant. S. Kalina, vlastním nákladem, 1938, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba, ta je lehce zašpiněná, nažloutlé listy, 3. opravené a doplněné vydání, výtisk číslo 6444, 333 stran, Historie, prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč

Krví a železem  

O dějinách československé revoluce, kniha prvá - Krví a železem dobyto československé samostatnosti
Ant. S. Kalina, vlastním nákladem, 1938, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba, ta je lehce zašpiněná, nažloutlé listy, 3. opravené a doplněné vydání, výtisk číslo 6444, 333 stran, Historie, prodejna: Bělehradská Cena: 100,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Helge Ingstad - Lovci kožišin

Lovci kožišin  

Jejich osudy a dobrodružství v severní Kanadě
Helge Ingstad, Orbis, Praha, 1941, velmi dobrý stav, pův. poloplátěná ilustrovaná vazba, ta je v rozích a na hřbetu nepatrně odřená, překlad - Břetislav Mencák, ilustrace Franta Stejskal, 227 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská
Cena: 60,- Kč

Lovci kožišin  

Jejich osudy a dobrodružství v severní Kanadě
Helge Ingstad, Orbis, Praha, 1941, velmi dobrý stav, pův. poloplátěná ilustrovaná vazba, ta je v rozích a na hřbetu nepatrně odřená, překlad - Břetislav Mencák, ilustrace Franta Stejskal, 227 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 60,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Rudyard Kipling - Knihy džunglí

Knihy džunglí  

Rudyard Kipling, Albatros, Praha, 1974, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba s přebalem, ten je v krajích a na zadní straně odřený, místy natržený, ilustroval Zdeněk Burian, 301 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč

Knihy džunglí  

Rudyard Kipling, Albatros, Praha, 1974, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba s přebalem, ten je v krajích a na zadní straně odřený, místy natržený, ilustroval Zdeněk Burian, 301 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 100,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Rudyard Kipling - Knihy džunglí

Knihy džunglí  

Rudyard Kipling, SNDK, Praha, 1965, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba s přebalem, ten je v krajích lehce odřený a místy natržený, ilustroval Zd. Burian, 307 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč

Knihy džunglí  

Rudyard Kipling, SNDK, Praha, 1965, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba s přebalem, ten je v krajích lehce odřený a místy natržený, ilustroval Zd. Burian, 307 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 100,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Josef Brukner - Král a ptáček

Král a ptáček  

Josef Brukner, Panorama, Praha, 1983, velmi dobrý stav, orig. poloplát. vazba, kartonové stránky, nepatrně ušpiněno, hřbet lehce odřený, ilustrace Josef Kremláček, 1. vydání, Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč

Král a ptáček  

Josef Brukner, Panorama, Praha, 1983, velmi dobrý stav, orig. poloplát. vazba, kartonové stránky, nepatrně ušpiněno, hřbet lehce odřený, ilustrace Josef Kremláček, 1. vydání, Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská Cena: 100,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Alexander Werth - Osud Francie

Osud Francie  

Alexander Werth, Fr. Borový, Praha, 1937, velmi dobrý stav, pův. celoplátěná vazba, ta je mírně zašpiněná, úprava Fr. Muzika, 2. vydání, 435 stran, Historie, prodejna: Bělehradská
Cena: 120,- Kč

Osud Francie  

Alexander Werth, Fr. Borový, Praha, 1937, velmi dobrý stav, pův. celoplátěná vazba, ta je mírně zašpiněná, úprava Fr. Muzika, 2. vydání, 435 stran, Historie, prodejna: Bělehradská Cena: 120,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Vasilij Ažajev - Daleko od Moskvy

Daleko od Moskvy  

Vasilij Ažajev, Naše vojsko, Praha, 1952, velmi dobrý stav, orig. celoplát. vazba s přebalem, ten je zažloutlý a v okrajích s oděrkami, desky mírně prohnuté, překlad Sergej Machonin, 5. vydání, 539 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč

Daleko od Moskvy  

Vasilij Ažajev, Naše vojsko, Praha, 1952, velmi dobrý stav, orig. celoplát. vazba s přebalem, ten je zažloutlý a v okrajích s oděrkami, desky mírně prohnuté, překlad Sergej Machonin, 5. vydání, 539 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 150,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
Karel B. Mádl - Sochy na Karlově mostě v Praze

Sochy na Karlově mostě v Praze  

Karel B. Mádl, Jan Štenc, Praha, 1921, velmi dobrý stav, orig. kart. vazba, desky zažloutlé, lehce zašpiněné, trochu odřený hřbet v horní části asi 1 cm odtržen, obsahuje čb. vyobrazení, 78 stran, Umění/Architektura, prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč

Sochy na Karlově mostě v Praze  

Karel B. Mádl, Jan Štenc, Praha, 1921, velmi dobrý stav, orig. kart. vazba, desky zažloutlé, lehce zašpiněné, trochu odřený hřbet v horní části asi 1 cm odtržen, obsahuje čb. vyobrazení, 78 stran, Umění/Architektura, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč
Poslat příteli    Do koąíku
Přidat do košíku
strana 1 z 1794       << | < | > |  >>