|
Nejaktuálnější přírůstky do katalogu
Knih v našem katalogu: 36523
Datum poslední aktualizace: 8.2. 2010 18:17:29
|
|
starší přírůstky
|
K. Jiřík a kolektiv,
Státní zemědělské nakl., Praha,
1980,
velmi dobrý stav,
pův. celopl. vazba s přebalem, ten je v horní části na několika místech natržený, u krajů hřbetu lehce odřený, obsahuje čb. reprodukce,
254 stran,
Přírodní vědy,
prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč
|
kresby
Bohumil Mráz,
Odeon, Praha,
1983,
velmi dobrý stav ,
pův. celopl. vazba s přebalem (ten je mírně zašpiněný a má nepatrně pomačkané kraje), 70 černobílých a 8 barevných vyobrazení,
70 stran,
Umění/Architektura,
prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč
|
Emil Filla,
Karel Brož, Praha,
1948,
velmi dobrý stav,
pův. polopl. vazba(ta je lehce zašpiněná), obálka chybí, vazba František Tichý, 2. svazek edice S. V. F., náklad 2200 výtisků, vydání první, foto ilustrační,
406 stran,
Umění/Architektura,
prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč
|
Ruch, Krakow,
1970,
velmi dobrý stav,
pův. obálka, bar. pohlednice zbraní, dvojlist, obál. mírně zažloutlá a zašpiněná,
2 + 9 stran,
Pohlednice,
prodejna: Bělehradská
Cena: 40,- Kč
|
Ruch, Krakow,
1970,
velmi dobrý stav,
pův. obálka, pohlednice, dvojlist, obál. lehce zašpiněná a pomačkaná,
3 + 9 stran,
Pohlednice,
prodejna: Bělehradská
Cena: 40,- Kč
|
Livius,
Svoboda, Praha,
1972,
velmi dobrý stav,
pův. celopl. vazba s přebalem, ten je zašpiněný, mírně potrhaný na několika místech, 1. vydání,
587 stran,
Antická knihovna,
prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč
|
Jaký je skutečný stav světa?
Bjorn Lomborg,
Dokořán, Praha,
2006,
výborný stav ,
orig. papír. vazba s přebalem, 1. vydání,
592 stran,
Přírodní vědy,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 360,- Kč
|
Antická knihovna-sv. 23
Pausaniás,
Svoboda, Praha,
1974,
velmi dobrý stav, přebal je nažloutlý, v okrajích lehce otrhaný a pomačkaný, vazba ve hřbetu vybledlá, listy lehce nažloutlé,
orig. celopl. vazba s přebalem, 1. vydání, obálka lehce zažloutlá, zašpiněná a mírně potrhaná na okrajích,
430 stran,
Antická knihovna,
prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč
|
velmi dobrý stav,
orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 6,5 x 9 cm ,
Svaté obrázky,
prodejna: Arco
Cena: 200,- Kč
|
předmluva V.V.Štech
Karel Holan,
SNKLHU, Praha,
1953,
velmi dobrý stav, vazba je mírně nažloutlá v krajích a lehce zašpiněná, odřená v okrajích, listy lehce nažloutlé,
orig. poloplátěná vazba, 16 barevných reprodukcí, edice Současné umění-svazek 8, 1. vydání,
64 stran,
Umění/Architektura,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 300,- Kč
|
velmi dobrý stav,
orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 6,5 x 10,5 cm ,
Svaté obrázky,
prodejna: Arco
Cena: 200,- Kč
|
velmi dobrý stav,
orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 6,5 x 11 cm ,
Svaté obrázky,
prodejna: Arco
Cena: 200,- Kč
|
velmi dobrý stav,
orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 6 x 8 cm ,
Svaté obrázky,
prodejna: Arco
Cena: 200,- Kč
|
dopisy dceři Alici (z let 1915-16)
CH. G. Masaryková ,
Vladimír Žikeš, Praha,
1948,
dobrý stav,
poloplátěná vazba, modré plátno - bleděmodrý potah, ukázka - ilustrační foto, první složka kniž. bloku je uvolněná, desky lehce odřené na okrajích, mírně zašpiněné ,
108 stran,
Společenské vědy,
prodejna: Bělehradská
Cena: 60,- Kč
|
velmi dobrý stva,
orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 7 x 10 cm ,
Svaté obrázky,
prodejna: Arco
Cena: 200,- Kč
|
edice Oko
Jiří Čihař, Otto Janka,
Albatros, Praha,
1978,
velmi dobrý stav,
pův. lamino vazba, ilustrace Eva Smrčinová,
266 stran,
Technika,
prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč
|
velmi dobrý stav,
orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 7 x 10 cm ,
Svaté obrázky,
prodejna: Arco
Cena: 200,- Kč
|
edice OKO sv.41
Jaroslav Herout,
Albatros, Praha,
1975,
velmi dobrý stav,
pův. lamin. vazba, desky jsou zažloutlé hl. na hřbetu a lehce zašpiněné, na někter. listech zažlout. skvrny ilustrovala Eva Smrčinová, 1. vydání,
508 stran,
Umění/Architektura,
prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč
|
velmi dobrý stav, mírně zažloutlé,
orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 6 x 9 cm ,
Svaté obrázky,
prodejna: Arco
Cena: 200,- Kč
|
velmi dobrý stav, mírně zažloutlé, mírně ušpiněné,
orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 8 x 11 cm ,
Svaté obrázky,
prodejna: Arco
Cena: 200,- Kč
|
velmi dobrý stav,
orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 7 x 10 cm ,
Svaté obrázky,
prodejna: Arco
Cena: 200,- Kč
|
Zbraň vojáků, lovců a sportovců
Vladimír Rogl,
Naše vojsko, Praha,
1977,
velmi dobrý stav,
orig. brož, edice Azimut sv. 18, ilustrace Jiří Petráček, obálka lehce zažl. a zašpiněná, mírně ohnutý zad. roh,
96 stran,
Technika,
prodejna: Bělehradská
Cena: 60,- Kč
|
velmi dobrý stav,
orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 6 x 9 cm ,
Svaté obrázky,
prodejna: Arco
Cena: 200,- Kč
|
Život a dílo
Jiří Spěváček,
Svoboda, Praha,
1979,
velmi dobrý stav, přebal je potrhaný na okrajích,
orig. celoplátěná vazba, barevné a čb fotografie,
720 stran,
Historie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč
|
porcelán a stříbro
Tim Forrest-Paul Atterbury,
Perfekt, Bratislava,
1998,
výborný stav,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, obál. mírně pomačkaná a potrhaná na okrajích,
160 stran,
Umění/Architektura,
prodejna: Bělehradská
Cena: 250,- Kč
|
|